novinky
naši zákazníci
kontakt
o nás
zahlavi
 
Cestovní ruch
Didaktika
Dodávky vybavení
 

multipruvodciVydavatelské činnosti

Zajišťujeme kompletní služby pro vydání jakékoliv publikace, nejčastěji z oblasti propagace cestovního ruchu. Dle požadavků klienta vytvoříme textové části, necháme je přeložit do cizích jazyků, vyhotovíme fotografie, mapy a mapové schémata, zajistíme vhodné ilustrace, vytvoříme grafický design, zajistíme předtiskovou přípravu a tisk.
V průběhu celého zpracování klademe důraz na maximální kvalitu. Používame jen autorské fotografie, děláme působivý design, tiskneme na špičkových strojích Heidelberg Speedmaster, překlady nám zajišťují rodilí mluvčí.


Novinka - doplňte publikaci o multimediální rozměr!

Vydávat jen tištěné materiály je pro 21. století málo. Doplňte svou publikaci o multimediální složku aniž by jste výrazně navýšili svůj rozpočet. Nabídněte svým čtenářům interaktivitu a zábavu, zdůrazněte krásu svého kraje fotogaleriemi a video produkcí.


Možností je hned několik:

- Dnes již tradiční multimediální prezentace na disku nebo jiném vhodném datovém nosiči např. Flash disk.

- Interaktivní PDF, které má shodný vzhled s tištěnou publikací, ale doplňuje ji o interaktivitu, audio záznamy, videa či pohyblivé animace.

- Nejmodernější variantou je převedení celé publikace do podoby interaktvní a multimediální aplikace pro tablety a další dotyková zařízení. Tu si jejich majitelé mohou zdarma stáhnout do svého zařízení a tam si ji procházet.


 

© Všechna práva vyhrazena pro TIS-systems, v.o.s.